Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Диск пильний Einhell TCT KWB, 250х30 мм, 48 зуб. (589351)
| Робочий матеріал | деревина |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Товщина диска | 3.2 мм |
| Кількість зубів/сегментів | 48 |
| Швидкість обертання | 7500 об/хв |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Виробник | Einhell |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Диск пильний Einhell TCT KWB, 250х30 мм, 48 зуб. (589351)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Диск пильний Einhell TCT KWB, 250х30 мм, 48 зуб. (589351)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Диск пильний Einhell TCT KWB, 250х30 мм, 48 зуб. (589351)
| Робочий матеріал | деревина |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Товщина диска | 3.2 мм |
| Кількість зубів/сегментів | 48 |
| Швидкість обертання | 7500 об/хв |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Виробник | Einhell |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Диск пильний Einhell TCT KWB, 250х30 мм, 48 зуб. (589351)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше