Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Диск пильний Deli TCT 254 мм x 30 мм (EDH-MJP254-E2)
| Робочий матеріал | деревина |
| Діаметр зовнішній | 254 мм |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Кількість зубів/сегментів | 40 |
| Додаткові характеристики | сегментний |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Виробник | Deli |
| Штрихкод | 6977657258464 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Диск пильний Deli TCT 254 мм x 30 мм (EDH-MJP254-E2)
Точний різ по дереву — пиляльний диск 254 мм із 40 гострими зубцями та сріблястим покриттям. Забезпечує чистий, швидкий різ і довговічність навіть при інтенсивному використанні.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Диск пильний Deli TCT 254 мм x 30 мм (EDH-MJP254-E2)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Диск пильний Deli TCT 254 мм x 30 мм (EDH-MJP254-E2)
| Робочий матеріал | деревина |
| Діаметр зовнішній | 254 мм |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Кількість зубів/сегментів | 40 |
| Додаткові характеристики | сегментний |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Виробник | Deli |
| Штрихкод | 6977657258464 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Диск пильний Deli TCT 254 мм x 30 мм (EDH-MJP254-E2)
Точний різ по дереву — пиляльний диск 254 мм із 40 гострими зубцями та сріблястим покриттям. Забезпечує чистий, швидкий різ і довговічність навіть при інтенсивному використанні.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше