Дитяче крісло Mealux Ortoback Duo Plus Pink (Y-510 KP Plus)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дитяче крісло Mealux Ortoback Duo Plus Pink (Y-510 KP Plus)
| Вага | 16 кг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Механізм | фіксація |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 30 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 54 см |
| Ширина спинки | 44 см |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Матеріал корпуса | метал, пластик |
| Матеріал оббивки | тканина |
Опис Дитяче крісло Mealux Ortoback Duo Plus Pink (Y-510 KP Plus)

Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дитяче крісло Mealux Ortoback Duo Plus Pink (Y-510 KP Plus)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дитяче крісло Mealux Ortoback Duo Plus Pink (Y-510 KP Plus)
| Вага | 16 кг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Механізм | фіксація |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 30 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 54 см |
| Ширина спинки | 44 см |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Матеріал корпуса | метал, пластик |
| Матеріал оббивки | тканина |
Опис Дитяче крісло Mealux Ortoback Duo Plus Pink (Y-510 KP Plus)

Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Дитяче крісло Mealux Ortoback Duo Plus Pink (Y-510 KP Plus)