15.2 кг, 80 кг, фіксація, Регулювання - висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння, салатовий
+ 174 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
4 990 грн
+4 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дитяче крісло Mealux Onyx KZ (Y-110 KZ)
| Вага | 15.2 кг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Механізм | фіксація |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 32 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 62 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 110 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 80 см |
| Ширина спинки | 43 см |
| Основа | без хрестовини |
Опис Дитяче крісло Mealux Onyx KZ (Y-110 KZ)

Mealux Onyx
15.2 кг, 80 кг, фіксація, Регулювання - висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння, салатовий
+ 174 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
4 990 грн
+4 дні
Доставка Дитяче крісло Mealux Onyx KZ (Y-110 KZ)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дитяче крісло Mealux Onyx KZ (Y-110 KZ)
| Вага | 15.2 кг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Механізм | фіксація |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 32 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 62 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 110 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 80 см |
| Ширина спинки | 43 см |
| Основа | без хрестовини |
Опис Дитяче крісло Mealux Onyx KZ (Y-110 KZ)

Mealux Onyx
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше