Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дитяче крісло Mealux Onyx Duo KZ (Y-115 KZ)
| Вага | 15.2 кг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Механізм | фіксація |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 31 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 67 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 112 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 76 см |
| Ширина спинки | 40 см |
| Основа | без хрестовини |
Опис Дитяче крісло Mealux Onyx Duo KZ (Y-115 KZ)

Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дитяче крісло Mealux Onyx Duo KZ (Y-115 KZ)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дитяче крісло Mealux Onyx Duo KZ (Y-115 KZ)
| Вага | 15.2 кг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Механізм | фіксація |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 31 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 67 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 112 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 76 см |
| Ширина спинки | 40 см |
| Основа | без хрестовини |
Опис Дитяче крісло Mealux Onyx Duo KZ (Y-115 KZ)

Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше