19 кг, 80 кг, газліфт, Регулювання - висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння, сірий
+ 384 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
10 990 грн
+4 дні
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дитяче крісло Mealux Galaxy Gray (Y-1030 G)
| Вага | 19 кг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Механізм | газліфт |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 34 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 59 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 99 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 74 см |
| Ширина спинки | 37 см |
| Основа | хрестовина з роликами |
Опис Дитяче крісло Mealux Galaxy Gray (Y-1030 G)

Mealux Galaxy
19 кг, 80 кг, газліфт, Регулювання - висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння, сірий
+ 384 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
10 990 грн
+4 дні
Доставка Дитяче крісло Mealux Galaxy Gray (Y-1030 G)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дитяче крісло Mealux Galaxy Gray (Y-1030 G)
| Вага | 19 кг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Механізм | газліфт |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 34 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 59 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 99 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 74 см |
| Ширина спинки | 37 см |
| Основа | хрестовина з роликами |
Опис Дитяче крісло Mealux Galaxy Gray (Y-1030 G)

Mealux Galaxy
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше