Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дитяче крісло Mealux Ergoback BL (Y-1020 BL)
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Механізм | фіксація |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 31 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 55 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 95 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 78 см |
| Ширина спинки | 41 см |
| Основа | без хрестовини |
| Матеріал корпуса | метал, пластик |
Опис Дитяче крісло Mealux Ergoback BL (Y-1020 BL)

Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дитяче крісло Mealux Ergoback BL (Y-1020 BL)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дитяче крісло Mealux Ergoback BL (Y-1020 BL)
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Механізм | фіксація |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 31 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 55 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 95 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 78 см |
| Ширина спинки | 41 см |
| Основа | без хрестовини |
| Матеріал корпуса | метал, пластик |
Опис Дитяче крісло Mealux Ergoback BL (Y-1020 BL)

Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше