13.56 кг, 80 кг, газ-ліфт з блокуванням обертання, Регулювання - висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння, зелений
+ 244 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
7 000 грн
+4 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дитяче крісло Mealux Duo Kid Z (Y-616 Z)
| Вага | 13.56 кг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Механізм | газ-ліфт з блокуванням обертання |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 40 см, 47 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 47 см, 57 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 88 см, 98 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 81 см, 88 см |
| Ширина спинки | 42 см |
| Основа | без хрестовини |
Опис Дитяче крісло Mealux Duo Kid Z (Y-616 Z)

Mealux Duo Kid
13.56 кг, 80 кг, газ-ліфт з блокуванням обертання, Регулювання - висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння, зелений
+ 244 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
7 000 грн
+4 дні
Доставка Дитяче крісло Mealux Duo Kid Z (Y-616 Z)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дитяче крісло Mealux Duo Kid Z (Y-616 Z)
| Вага | 13.56 кг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Механізм | газ-ліфт з блокуванням обертання |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 40 см, 47 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 47 см, 57 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 88 см, 98 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 81 см, 88 см |
| Ширина спинки | 42 см |
| Основа | без хрестовини |
Опис Дитяче крісло Mealux Duo Kid Z (Y-616 Z)

Mealux Duo Kid
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше