15.2 кг, 80 кг, фіксація, Регулювання - висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння, сірий
Знятий з виробництва
Характеристики Дитяче крісло Mealux Cambridge G (Y-410 G)
| Вага | 15.2 кг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Механізм | фіксація |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 34 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 53 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 98 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 78 см |
| Ширина спинки | 43 см |
| Основа | без хрестовини |
Опис Дитяче крісло Mealux Cambridge G (Y-410 G)

Mealux Cambridge
15.2 кг, 80 кг, фіксація, Регулювання - висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння, сірий
Знятий з виробництва
Характеристики Дитяче крісло Mealux Cambridge G (Y-410 G)
| Вага | 15.2 кг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Механізм | фіксація |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 34 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 53 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 98 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 78 см |
| Ширина спинки | 43 см |
| Основа | без хрестовини |
Опис Дитяче крісло Mealux Cambridge G (Y-410 G)

Mealux Cambridge
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації