Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дитяче крісло Evo-kids Omega KZ (Y-220 KZ)
| Вага | 12.4 кг |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Механізм | фіксація |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 30 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 56 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 103 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 77 см |
| Ширина спинки | 45 см |
| Основа | без хрестовини |
Опис Дитяче крісло Evo-kids Omega KZ (Y-220 KZ)

Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дитяче крісло Evo-kids Omega KZ (Y-220 KZ)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дитяче крісло Evo-kids Omega KZ (Y-220 KZ)
| Вага | 12.4 кг |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Механізм | фіксація |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки, глибина сидіння |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 30 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 56 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 103 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 77 см |
| Ширина спинки | 45 см |
| Основа | без хрестовини |
Опис Дитяче крісло Evo-kids Omega KZ (Y-220 KZ)

Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше