Тип - манеж, Вікова група - від народження, бічні дверцята, сумка для транспортування, матрацик, ручки-кільця, Колір - бежевий
Знятий з виробництва
Характеристики Дитячий манеж Lorelli GAME ZONE beige rabbits
| Тип | манеж |
| Вікова група | від народження |
| Матеріал | пластик, сітка, тканина |
| Число рівнів днища | 1 |
| Складна конструкція | так |
| Особливості | бічні дверцята, матрацик, ручки-кільця, сумка для транспортування |
| Розміри в розкладеному стані | 100 х 100 х 74 см |
| Вага | 8.85 кг |
| Колір | бежевий |
| Виробник | Lorelli |
Опис Дитячий манеж Lorelli GAME ZONE beige rabbits
Дитячий манеж Lorelli Game Zone виконаний в сучасному стилі, компактний в складеному вигляді. Відсутні гострі кути, тканина приємна на дотик. Підходить для дітей від народження. Стійкий і безпечний манеж забезпечить комфортне проведення часу малюка. Тканина манежу виготовлена з гіполлергенних матеріалів. Бічні стінки виконані у вигляді сітки, через яку добре проходить повітря і малюк бачить, що відбувається навколо. Манеж укомплектований допоміжними кільцями, тримаючись за які малюк може вчитися самостійно вставати. Компактно складається в сумку-перенесення.
Особливості:
- матрац
- бічний отвір на блискавці
- складається в компактний розмір
- подвійна система складання
- легко транспортувати
- сумка для перенесення
- ручки кільця
Тип - манеж, Вікова група - від народження, бічні дверцята, сумка для транспортування, матрацик, ручки-кільця, Колір - бежевий
Знятий з виробництва
Характеристики Дитячий манеж Lorelli GAME ZONE beige rabbits
| Тип | манеж |
| Вікова група | від народження |
| Матеріал | пластик, сітка, тканина |
| Число рівнів днища | 1 |
| Складна конструкція | так |
| Особливості | бічні дверцята, матрацик, ручки-кільця, сумка для транспортування |
| Розміри в розкладеному стані | 100 х 100 х 74 см |
| Вага | 8.85 кг |
| Колір | бежевий |
| Виробник | Lorelli |
Опис Дитячий манеж Lorelli GAME ZONE beige rabbits
Дитячий манеж Lorelli Game Zone виконаний в сучасному стилі, компактний в складеному вигляді. Відсутні гострі кути, тканина приємна на дотик. Підходить для дітей від народження. Стійкий і безпечний манеж забезпечить комфортне проведення часу малюка. Тканина манежу виготовлена з гіполлергенних матеріалів. Бічні стінки виконані у вигляді сітки, через яку добре проходить повітря і малюк бачить, що відбувається навколо. Манеж укомплектований допоміжними кільцями, тримаючись за які малюк може вчитися самостійно вставати. Компактно складається в сумку-перенесення.
Особливості:
- матрац
- бічний отвір на блискавці
- складається в компактний розмір
- подвійна система складання
- легко транспортувати
- сумка для перенесення
- ручки кільця
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше