Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дитячий манеж FreeON Travel Love Grey (44305)
| Тип | манеж-ліжко |
| Вікова група | від народження |
| Матеріал | сітка |
| Число рівнів днища | 1 |
| Складна конструкція | так |
| Особливості | матрацик, сумка для транспортування |
| Розміри в розкладеному стані | 120 х 75 х 60 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | FreeON |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Дитячий манеж FreeON Travel Love Grey (44305)
Дорожнє ліжечко — це найпростіший і логічний вибір, коли ви шукаєте ліжко, яке можна взяти з собою в подорож, на відпочинок або мати його в машині та скрізь, і завжди забезпечте своїй дитині швидко та легко зібране ліжечко, зручність та якісний сон. Вузька сторона дорожнього ліжечка прикрашена милим мотивом коали. Набір доповнений диваном-матрацом для більш зручного сну та сумки для перенесення.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дитячий манеж FreeON Travel Love Grey (44305)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дитячий манеж FreeON Travel Love Grey (44305)
| Тип | манеж-ліжко |
| Вікова група | від народження |
| Матеріал | сітка |
| Число рівнів днища | 1 |
| Складна конструкція | так |
| Особливості | матрацик, сумка для транспортування |
| Розміри в розкладеному стані | 120 х 75 х 60 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Колір | сірий |
| Виробник | FreeON |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Дитячий манеж FreeON Travel Love Grey (44305)
Дорожнє ліжечко — це найпростіший і логічний вибір, коли ви шукаєте ліжко, яке можна взяти з собою в подорож, на відпочинок або мати його в машині та скрізь, і завжди забезпечте своїй дитині швидко та легко зібране ліжечко, зручність та якісний сон. Вузька сторона дорожнього ліжечка прикрашена милим мотивом коали. Набір доповнений диваном-матрацом для більш зручного сну та сумки для перенесення.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше