Цифровий фотоапарат Canon PowerShot S110 black (6351B011)
код: U0049720
розмір матриці - 1/1.7", число ефективних пікселів - 12 Mpx, максимальна діафрагма - f/2.0-5.9, Макс. роздільна здатність запису відео - 1920 x 1080, 24к/сек, розмір ЖК-екрану - дісплей 3", тип карток пам'яті - SD/SDHC/SDXC, тип живлення - акумулятор Li-Ion, Колір - чорний
Знятий з виробництва
Топ продажів
код: U1143957 завтра
Характеристики Цифровий фотоапарат Canon PowerShot S110 black (6351B011)
| Розмір матриці | 1/1.7" |
| Число ефективних пікселів | 12 Mpx |
| Максимальна діафрагма | f/2.0-5.9 |
| Формат запису знімків | JPEG |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 1920 x 1080, 24к/сек |
| Розмір ЖК-екрану | дісплей 3" |
| Спалах | вбудований |
| Тип карток пам'яті | SD/SDHC/SDXC |
| Тип живлення | акумулятор Li-Ion |
| Вага | 198 г |
Опис Цифровий фотоапарат Canon PowerShot S110 black (6351B011)
розмір матриці - 1/1.7", число ефективних пікселів - 12 Mpx, максимальна діафрагма - f/2.0-5.9, Макс. роздільна здатність запису відео - 1920 x 1080, 24к/сек, розмір ЖК-екрану - дісплей 3", тип карток пам'яті - SD/SDHC/SDXC, тип живлення - акумулятор Li-Ion, Колір - чорний
Знятий з виробництва
Топ продажів
код: U1143957 завтра
Характеристики Цифровий фотоапарат Canon PowerShot S110 black (6351B011)
| Розмір матриці | 1/1.7" |
| Число ефективних пікселів | 12 Mpx |
| Максимальна діафрагма | f/2.0-5.9 |
| Формат запису знімків | JPEG |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 1920 x 1080, 24к/сек |
| Розмір ЖК-екрану | дісплей 3" |
| Спалах | вбудований |
| Тип карток пам'яті | SD/SDHC/SDXC |
| Тип живлення | акумулятор Li-Ion |
| Вага | 198 г |
Опис Цифровий фотоапарат Canon PowerShot S110 black (6351B011)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Цифровий фотоапарат Canon PowerShot S110 black (6351B011)