Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Чохол для ножа Victorinox 111 мм 2-3 шари (4.0547.3)
| Матеріал | нейлон |
| Застібка | липучка |
| Кріплення | лямка для ременя |
| Розміри | 111 мм |
| Додаткові характеристики | для ножів 111 мм |
| Вага | 38 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Victorinox |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Чохол для ножа Victorinox 111 мм 2-3 шари (4.0547.3)
Вертикальний нейлоновий чохол чорного кольору для носіння на поясі.
Підходить для швейцарських армійських ножів Victorinоx 111 мм з фіксатором товщиною 2-3 рівня
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Чохол для ножа Victorinox 111 мм 2-3 шари (4.0547.3)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Чохол для ножа Victorinox 111 мм 2-3 шари (4.0547.3)
| Матеріал | нейлон |
| Застібка | липучка |
| Кріплення | лямка для ременя |
| Розміри | 111 мм |
| Додаткові характеристики | для ножів 111 мм |
| Вага | 38 г |
| Колір | чорний |
| Виробник | Victorinox |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Чохол для ножа Victorinox 111 мм 2-3 шари (4.0547.3)
Вертикальний нейлоновий чохол чорного кольору для носіння на поясі.
Підходить для швейцарських армійських ножів Victorinоx 111 мм з фіксатором товщиною 2-3 рівня
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше