Характеристики Буржуйка Sector "Спека 3" (4821000007846)
| Призначення | для дачі |
| Робоча потужність | 3 кВт |
| Максимальна площа приміщення | 20 м кв. |
| Вид палива | дрова |
| Час роботи на дровах одного завантаження | 2 год |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Висота димоходу | 2 м |
| Отвір для подачі палива | 180 х 180 мм |
| Глибина печі | 53 см |
| Особливості | конфорка, кочерга, совок |
Опис Буржуйка Sector "Спека 3" (4821000007846)
Піч опалювальна, буржуйка на дровах SectoR «Спека – 3» - компактна металева конструкція, призначена для внутрішнього обігріву приміщень та приготування їжі. Вона призначена для встановлення у приміщеннях не більше 20 м.кв. (висота стелі 2,5 м) з метою створення необхідного температурного режиму. Ця піч призначена для використання в гаражі, на дачі, в тимчасових польових приміщеннях. Опалювальна піч складається з топки з листової сталі 3 мм, конфорки) та совка-попелезбірника. Піч вкрита термостійкою фарбою.
Продукція має сертифікат якості
Характеристики Буржуйка Sector "Спека 3" (4821000007846)
| Призначення | для дачі |
| Робоча потужність | 3 кВт |
| Максимальна площа приміщення | 20 м кв. |
| Вид палива | дрова |
| Час роботи на дровах одного завантаження | 2 год |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Висота димоходу | 2 м |
| Отвір для подачі палива | 180 х 180 мм |
| Глибина печі | 53 см |
| Особливості | конфорка, кочерга, совок |
Опис Буржуйка Sector "Спека 3" (4821000007846)
Піч опалювальна, буржуйка на дровах SectoR «Спека – 3» - компактна металева конструкція, призначена для внутрішнього обігріву приміщень та приготування їжі. Вона призначена для встановлення у приміщеннях не більше 20 м.кв. (висота стелі 2,5 м) з метою створення необхідного температурного режиму. Ця піч призначена для використання в гаражі, на дачі, в тимчасових польових приміщеннях. Опалювальна піч складається з топки з листової сталі 3 мм, конфорки) та совка-попелезбірника. Піч вкрита термостійкою фарбою.
Продукція має сертифікат якості
Дізнатися детальніше
Відгуки та питання покупців Буржуйка Sector "Спека 3" (4821000007846)