продавець: ФОП (без ПДВ)
6 492 грн
+4 дні
Характеристики Браслет Misaki QCRBCRUELLACH
| Призначення | на руку |
| Для кого | жіночий |
| Матеріал | срібло |
| Проба | 925 |
| Вставка / камінь | кристали Swarovski, перли |
| Застібка | із застібкою |
| Розмір | 20.5 х 15.5 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Колір | сріблястий |
| Країна-виробник | Монако |
Опис Браслет Misaki QCRBCRUELLACH
Акція
Призначення - на руку, Матеріал - срібло, Розмір - 20.5 х 15.5 см
продавець: ФОП (без ПДВ)
6 492 грн
+4 дні
Доставка Браслет Misaki QCRBCRUELLACH
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Браслет Misaki QCRBCRUELLACH
| Призначення | на руку |
| Для кого | жіночий |
| Матеріал | срібло |
| Проба | 925 |
| Вставка / камінь | кристали Swarovski, перли |
| Застібка | із застібкою |
| Розмір | 20.5 х 15.5 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Колір | сріблястий |
| Країна-виробник | Монако |
Опис Браслет Misaki QCRBCRUELLACH
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше