Акція
Призначення - на руку, Матеріал - тканинний, Розмір - 19 см
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 091 грн
+4 дні
Характеристики Браслет Lotus Style LS1654-2/2
| Призначення | на руку |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | тканинний |
| Застібка | із застібкою |
| Розмір | 19 см |
| Довжина | 19 см |
| Колір | чорний |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Виробник | Lotus Style |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Браслет Lotus Style LS1654-2/2
Акція
Призначення - на руку, Матеріал - тканинний, Розмір - 19 см
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 091 грн
+4 дні
Доставка Браслет Lotus Style LS1654-2/2
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Браслет Lotus Style LS1654-2/2
| Призначення | на руку |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | тканинний |
| Застібка | із застібкою |
| Розмір | 19 см |
| Довжина | 19 см |
| Колір | чорний |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Виробник | Lotus Style |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Браслет Lotus Style LS1654-2/2
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше