Акція
Призначення - на руку, Матеріал - срібло, Розмір - 20 см
продавець: ФОП (без ПДВ)
3 042 грн
+4 дні
Характеристики Браслет Julie Julsen JJCC9297RG
| Призначення | на руку |
| Для кого | жіночий |
| Матеріал | срібло |
| Проба | 925 |
| Застібка | із застібкою |
| Розмір | 20 см |
| Довжина | 20 см |
| Колір | рожеве золото |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Виробник | Julie Julsen |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Браслет Julie Julsen JJCC9297RG
Браслет із срібла 925 проби з покриттям із рожевого золота від Julie Julsen вражає своїм простим дизайном, який можна комбінувати різними способами. Невеликий кулон у вигляді дерева бовтається на кінці ланцюга якоря шириною 5 мм, показуючи джерело натхнення для марки.
Акція
Призначення - на руку, Матеріал - срібло, Розмір - 20 см
продавець: ФОП (без ПДВ)
3 042 грн
+4 дні
Доставка Браслет Julie Julsen JJCC9297RG
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Браслет Julie Julsen JJCC9297RG
| Призначення | на руку |
| Для кого | жіночий |
| Матеріал | срібло |
| Проба | 925 |
| Застібка | із застібкою |
| Розмір | 20 см |
| Довжина | 20 см |
| Колір | рожеве золото |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Виробник | Julie Julsen |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Браслет Julie Julsen JJCC9297RG
Браслет із срібла 925 проби з покриттям із рожевого золота від Julie Julsen вражає своїм простим дизайном, який можна комбінувати різними способами. Невеликий кулон у вигляді дерева бовтається на кінці ланцюга якоря шириною 5 мм, показуючи джерело натхнення для марки.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше