Призначення - на руку, Матеріал - сталевий, Розмір - 22 см
Немає в наявності 892 грн
810 грн
+4 дні
945 грн
+4 дні
Акція
Акція
Акція
Акція
Характеристики Браслет Daniel Klein DKJ.5.2008-2
| Призначення | на руку |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | сталевий |
| Застібка | із застібкою |
| Розмір | 22 см |
| Довжина | 22 см |
| Колір | чорний |
| Країна-виробник | Китай |
| Виробник | Daniel Klein |
| Штрихкод | 8682308262155 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Браслет Daniel Klein DKJ.5.2008-2
Призначення - на руку, Матеріал - сталевий, Розмір - 22 см
Немає в наявності 892 грн
Акція
Акція
Акція
Акція
Характеристики Браслет Daniel Klein DKJ.5.2008-2
| Призначення | на руку |
| Для кого | чоловічий |
| Матеріал | сталевий |
| Застібка | із застібкою |
| Розмір | 22 см |
| Довжина | 22 см |
| Колір | чорний |
| Країна-виробник | Китай |
| Виробник | Daniel Klein |
| Штрихкод | 8682308262155 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Браслет Daniel Klein DKJ.5.2008-2
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше