Борцівка для тварин Pet Fashion "LITTLE HELPER" XS-2 (4823082423637)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Борцівка для тварин Pet Fashion "LITTLE HELPER" XS-2 (4823082423637)
| Тип | футболки |
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | маленькі |
| Сезон | демісезон |
| Розмір | XS2 |
| Довжина спини | 27 см |
| Обхват грудної клітки | 28-37 см |
| Обхват шиї | 26 см |
| Колір | червоно-чорний |
| Довжина спини, см | 26-28 |
Опис Борцівка для тварин Pet Fashion "LITTLE HELPER" XS-2 (4823082423637)
Переваги моделі:
- Чарівний новорічний дизайн
- Натуральна бавовняна тканина
- Універсальний крій
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Борцівка для тварин Pet Fashion "LITTLE HELPER" XS-2 (4823082423637)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Борцівка для тварин Pet Fashion "LITTLE HELPER" XS-2 (4823082423637)
| Тип | футболки |
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | маленькі |
| Сезон | демісезон |
| Розмір | XS2 |
| Довжина спини | 27 см |
| Обхват грудної клітки | 28-37 см |
| Обхват шиї | 26 см |
| Колір | червоно-чорний |
| Довжина спини, см | 26-28 |
Опис Борцівка для тварин Pet Fashion "LITTLE HELPER" XS-2 (4823082423637)
Переваги моделі:
- Чарівний новорічний дизайн
- Натуральна бавовняна тканина
- Універсальний крій
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше