Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Келих Rona Edition Martini 210 мл (60062800)
| Серія | Edition |
| Призначення | для мартіні |
| Об'єм | 210 мл |
| Матеріал | скло Crystalline |
| Дизайн | для неї, для нього, новорічний |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Діаметр | 112 мм |
| Висота | 183 мм |
| Колір | прозорий |
| Вага | 140 г |
Опис Келих Rona Edition Martini 210 мл (60062800)
Келих для мартіні Edition від Rona виготовлений із кришталевого скла. Місткість має елегантну форму, функціональність і кристальну чистоту. Влаштувати вечірку, обід з друзями або більш виняткових моментів — якісний асортимент продукції Rona стане окрасою будь-якої події.
Характеристика:
- об'єм 210 мл.
- висота 18.3 см.
- діаметр 11.2 см.
- Матеріал: кришталеве скло
- Практичність
- Міцність
- Можна мити в посудомийній машині
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Келих Rona Edition Martini 210 мл (60062800)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Келих Rona Edition Martini 210 мл (60062800)
| Серія | Edition |
| Призначення | для мартіні |
| Об'єм | 210 мл |
| Матеріал | скло Crystalline |
| Дизайн | для неї, для нього, новорічний |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Діаметр | 112 мм |
| Висота | 183 мм |
| Колір | прозорий |
| Вага | 140 г |
Опис Келих Rona Edition Martini 210 мл (60062800)
Келих для мартіні Edition від Rona виготовлений із кришталевого скла. Місткість має елегантну форму, функціональність і кристальну чистоту. Влаштувати вечірку, обід з друзями або більш виняткових моментів — якісний асортимент продукції Rona стане окрасою будь-якої події.
Характеристика:
- об'єм 210 мл.
- висота 18.3 см.
- діаметр 11.2 см.
- Матеріал: кришталеве скло
- Практичність
- Міцність
- Можна мити в посудомийній машині
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше