Келих Onis (Libbey) Gran Service Beer 600 мл (833027)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Келих Onis (Libbey) Gran Service Beer 600 мл (833027)
| Серія | Beers |
| Призначення | для пива |
| Об'єм | 600 мл |
| Матеріал | скло |
| Дизайн | для неї, для нього |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Діаметр | 110 мм |
| Висота | 160 мм |
| Колір | прозорий |
| Вага | 270 г |
Опис Келих Onis (Libbey) Gran Service Beer 600 мл (833027)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Келих Onis (Libbey) Gran Service Beer 600 мл (833027)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Келих Onis (Libbey) Gran Service Beer 600 мл (833027)
| Серія | Beers |
| Призначення | для пива |
| Об'єм | 600 мл |
| Матеріал | скло |
| Дизайн | для неї, для нього |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Діаметр | 110 мм |
| Висота | 160 мм |
| Колір | прозорий |
| Вага | 270 г |
Опис Келих Onis (Libbey) Gran Service Beer 600 мл (833027)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше