Келих Onis (Libbey) Arome Craft Beer 420 мл (834260)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Келих Onis (Libbey) Arome Craft Beer 420 мл (834260)
| Серія | Arôme craft |
| Призначення | для пива |
| Об'єм | 420 мл |
| Матеріал | скло |
| Дизайн | для неї, для нього |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Діаметр | 97 мм |
| Висота | 202 мм |
| Колір | прозорий |
| Вага | 257 г |
Опис Келих Onis (Libbey) Arome Craft Beer 420 мл (834260)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Келих Onis (Libbey) Arome Craft Beer 420 мл (834260)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Келих Onis (Libbey) Arome Craft Beer 420 мл (834260)
| Серія | Arôme craft |
| Призначення | для пива |
| Об'єм | 420 мл |
| Матеріал | скло |
| Дизайн | для неї, для нього |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Діаметр | 97 мм |
| Висота | 202 мм |
| Колір | прозорий |
| Вага | 257 г |
Опис Келих Onis (Libbey) Arome Craft Beer 420 мл (834260)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Келих Onis (Libbey) Arome Craft Beer 420 мл (834260)