Келих Onis (Libbey) Arome Craft Beer 320 мл (834253)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Келих Onis (Libbey) Arome Craft Beer 320 мл (834253)
| Серія | Arôme craft |
| Призначення | для пива |
| Об'єм | 320 мл |
| Матеріал | скло |
| Дизайн | для неї, для нього |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Діаметр | 89 мм |
| Висота | 189 мм |
| Колір | прозорий |
| Виробник | Onis (Libbey) |
Опис Келих Onis (Libbey) Arome Craft Beer 320 мл (834253)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Келих Onis (Libbey) Arome Craft Beer 320 мл (834253)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Келих Onis (Libbey) Arome Craft Beer 320 мл (834253)
| Серія | Arôme craft |
| Призначення | для пива |
| Об'єм | 320 мл |
| Матеріал | скло |
| Дизайн | для неї, для нього |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Діаметр | 89 мм |
| Висота | 189 мм |
| Колір | прозорий |
| Виробник | Onis (Libbey) |
Опис Келих Onis (Libbey) Arome Craft Beer 320 мл (834253)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Келих Onis (Libbey) Arome Craft Beer 320 мл (834253)