Характеристики Боді дитяче Breeze з довгим рукавом (1027-74-lilac)
| Тип | Боді |
| Стать дитини | для дівчинки |
| Вік | 9 міс |
| Зріст | 74 см |
| Сезон | всесезон |
| Довжина виробу | 38 см |
| Довжина рукава | 24 см |
| Склад матеріалу | 100% бавовна |
| Колір | сірий, фіолетовий |
| Візерунок | смужка |
Опис Боді дитяче Breeze з довгим рукавом (1027-74-lilac)
Натільний боді з довгими рукавами.
Затишний натільний боді з довгими рукавами - дуже зручний та незамінний одяг у гардеробі Вашої дитини.
Чудовий двоколірний (фіолетовий + сірий меланжевий) боді з тонкого, м'якого, дуже приємного на дотик натурального 100% бавовняного трикотажу.
Боді легко знімається і надягається завдяки застібці на кнопочки в плечовому шві і між ніжками.
Горловина та низ боді оформлені еластичною трикотажною бейкою – гумкою.
Натуральний м'який бавовняний трикотаж забезпечить дихання ніжної, чутливої шкіри Вашої дитини, не викликаючи при цьому подразнень або алергічних реакцій, а відмінний крій забезпечить йому повну свободу рухів, затишок та комфорт.
Доставка Боді дитяче Breeze з довгим рукавом (1027-74-lilac)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Боді дитяче Breeze з довгим рукавом (1027-74-lilac)
| Тип | Боді |
| Стать дитини | для дівчинки |
| Вік | 9 міс |
| Зріст | 74 см |
| Сезон | всесезон |
| Довжина виробу | 38 см |
| Довжина рукава | 24 см |
| Склад матеріалу | 100% бавовна |
| Колір | сірий, фіолетовий |
| Візерунок | смужка |
Опис Боді дитяче Breeze з довгим рукавом (1027-74-lilac)
Натільний боді з довгими рукавами.
Затишний натільний боді з довгими рукавами - дуже зручний та незамінний одяг у гардеробі Вашої дитини.
Чудовий двоколірний (фіолетовий + сірий меланжевий) боді з тонкого, м'якого, дуже приємного на дотик натурального 100% бавовняного трикотажу.
Боді легко знімається і надягається завдяки застібці на кнопочки в плечовому шві і між ніжками.
Горловина та низ боді оформлені еластичною трикотажною бейкою – гумкою.
Натуральний м'який бавовняний трикотаж забезпечить дихання ніжної, чутливої шкіри Вашої дитини, не викликаючи при цьому подразнень або алергічних реакцій, а відмінний крій забезпечить йому повну свободу рухів, затишок та комфорт.
Дізнатися детальніше