Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Топ продажів
Характеристики Блок живлення XFX 850W XXX edition (P1-850B-NLG9)
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.2 |
| Потужність | 850 Вт |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнської плати | 24+8+8 pin |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 8 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
Опис Блок живлення XFX 850W XXX edition (P1-850B-NLG9)
FX 850W XXX edition (P1-850B-NLG9)
Унікальна технологія безперервного живлення EasyRail забезпечує максимальне харчування і легку установку. Встановлюйте численні вимогливі до харчування компоненти без ризику відмови системи. Це чудове рішення для справжніх любителів комп'ютерних ігор
Унікальна технологія безперервного живлення EasyRail забезпечує максимальне харчування і легку установку. Встановлюйте численні вимогливі до харчування компоненти без ризику відмови системи. Це чудове рішення для справжніх любителів комп'ютерних ігор
ATX 12V v2.2, 850 Вт, 24+8+8 pin, GPU - 4x6+2 pin, SATA - 8, Peripheral - 8, 1x135 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Топ продажів
Характеристики Блок живлення XFX 850W XXX edition (P1-850B-NLG9)
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.2 |
| Потужність | 850 Вт |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнської плати | 24+8+8 pin |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 8 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
Опис Блок живлення XFX 850W XXX edition (P1-850B-NLG9)
FX 850W XXX edition (P1-850B-NLG9)
Унікальна технологія безперервного живлення EasyRail забезпечує максимальне харчування і легку установку. Встановлюйте численні вимогливі до харчування компоненти без ризику відмови системи. Це чудове рішення для справжніх любителів комп'ютерних ігор
Унікальна технологія безперервного живлення EasyRail забезпечує максимальне харчування і легку установку. Встановлюйте численні вимогливі до харчування компоненти без ризику відмови системи. Це чудове рішення для справжніх любителів комп'ютерних ігор
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організаціїБренди в категорії Блоки живлення ПК
- 1stPlayer
- 2E
- AeroCool
- APNX
- ASRock
- ASUS
- Azza
- Casecom
- Chieftec
- Chieftronic
- Corsair
- Cougar
- Deepcool
- Dell
- Delux
- Enermax
- Fractal Design
- FrimeCom
- FSP
- Gamdias
- Gamemax
- GIGABYTE
- Golden Field
- GreatWall
- HighPower
- Inter-Tech
- Lenovo
- Lian Li
- LogicPower
- Modecom
- MSI
- NZXT
- PcCooler
- Prologix
- Qube
- Seasonic
- Super Flower
- Teltonika
- Vinga
- Xilence
- Zalman