Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Топ продажів
Характеристики Блок живлення XFX 750W Black Edition (P1-750B-BEFX)
| Тип БЖ | модульні |
| Стандарт БЖ | ATX 12V V2.31 |
| Потужність | 750 Вт |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнської плати | 24+8+8 pin |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 10 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 5 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
Опис Блок живлення XFX 750W Black Edition (P1-750B-BEFX)
XFX 750W Black Edition (P1-750B-BEFX)
Всі блоки живлення XFX оснащені автоматичним захистом для вас і вашого комп'ютера, включаючи захист потужності, захист від перенапруги, від перевантаження по струму і захист від короткого замикання
Всі блоки живлення XFX оснащені автоматичним захистом для вас і вашого комп'ютера, включаючи захист потужності, захист від перенапруги, від перевантаження по струму і захист від короткого замикання
ATX 12V V2.31, 750 Вт, 24+8+8 pin, GPU - 4x6+2 pin, SATA - 10, Peripheral - 5, 1x120 мм
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Топ продажів
Характеристики Блок живлення XFX 750W Black Edition (P1-750B-BEFX)
| Тип БЖ | модульні |
| Стандарт БЖ | ATX 12V V2.31 |
| Потужність | 750 Вт |
| Модуль PFC | активний |
| Підключення материнської плати | 24+8+8 pin |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Кількість роз'ємів SATA | 10 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 5 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
Опис Блок живлення XFX 750W Black Edition (P1-750B-BEFX)
XFX 750W Black Edition (P1-750B-BEFX)
Всі блоки живлення XFX оснащені автоматичним захистом для вас і вашого комп'ютера, включаючи захист потужності, захист від перенапруги, від перевантаження по струму і захист від короткого замикання
Всі блоки живлення XFX оснащені автоматичним захистом для вас і вашого комп'ютера, включаючи захист потужності, захист від перенапруги, від перевантаження по струму і захист від короткого замикання
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організаціїБренди в категорії Блоки живлення ПК
- 1stPlayer
- 2E
- AeroCool
- APNX
- ASRock
- ASUS
- Azza
- Casecom
- Chieftec
- Chieftronic
- Corsair
- Cougar
- Deepcool
- Dell
- Delux
- Enermax
- Fractal Design
- FrimeCom
- FSP
- Gamdias
- Gamemax
- GIGABYTE
- Golden Field
- GreatWall
- HighPower
- Inter-Tech
- Lenovo
- Lian Li
- LogicPower
- Modecom
- MSI
- NZXT
- PcCooler
- Prologix
- Qube
- Seasonic
- Super Flower
- Teltonika
- Vinga
- Xilence
- Zalman