Побутовий газовий балон Gutgas Ragasco CR-18.2 (GHCL1822)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Побутовий газовий балон Gutgas Ragasco CR-18.2 (GHCL1822)
| Загальний об'єм балона | 18.2 л |
| Місткість (маса газу) | пропану - 7.5 кг / об’єм бутану - 8.5 кг |
| Робочий тиск | 30 бар |
| Різь | М 26x1,5 (6г/6Н) |
| Тип корпусу балона | полімерно - композитний |
| Маса порожнього балона | 4.4 кг |
| Матеріал корпусу | композитний |
| Особливості | робочий температурний діапазон: від -40°C до + 50°C |
| Висота | 468 мм |
| Діаметр | 305 мм |
Опис Побутовий газовий балон Gutgas Ragasco CR-18.2 (GHCL1822)
Для зручності експлуатації балон поміщений у кожух із полімерного матеріалу. Усі етапи створення полімерно-композитних балонів для зрідженого газу Gutgas Ragasco від постачання сировини до упаковки виготовляються на єдиній у світі повністю автоматизованій виробничій лінії.
У процесі виробництва кожен балон випробовується за 35 параметрами, у тому числі під високим тиском на міцність та жорсткість для впевненості в абсолютній надійності газового балона.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Побутовий газовий балон Gutgas Ragasco CR-18.2 (GHCL1822)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Побутовий газовий балон Gutgas Ragasco CR-18.2 (GHCL1822)
| Загальний об'єм балона | 18.2 л |
| Місткість (маса газу) | пропану - 7.5 кг / об’єм бутану - 8.5 кг |
| Робочий тиск | 30 бар |
| Різь | М 26x1,5 (6г/6Н) |
| Тип корпусу балона | полімерно - композитний |
| Маса порожнього балона | 4.4 кг |
| Матеріал корпусу | композитний |
| Особливості | робочий температурний діапазон: від -40°C до + 50°C |
| Висота | 468 мм |
| Діаметр | 305 мм |
Опис Побутовий газовий балон Gutgas Ragasco CR-18.2 (GHCL1822)
Для зручності експлуатації балон поміщений у кожух із полімерного матеріалу. Усі етапи створення полімерно-композитних балонів для зрідженого газу Gutgas Ragasco від постачання сировини до упаковки виготовляються на єдиній у світі повністю автоматизованій виробничій лінії.
У процесі виробництва кожен балон випробовується за 35 параметрами, у тому числі під високим тиском на міцність та жорсткість для впевненості в абсолютній надійності газового балона.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеПопулярні категорії
- Генератори
- Ручний інструмент
- Електро, бензо інструмент
- Витратні матеріали до інструментів
- Вимірювально-розмічувальний інструмент
- Ящики та органайзери для інструментів
- Паяльне обладнання
- Зварювальне обладнання
- Пневматичне обладнання
- Садова техніка
- Товари для будівництва та ремонту
- Верстати та промислове обладнання