Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Бінокль X-TREME XB-8X30CM (122493)
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 30 мм |
| Найменша відстань фокусування | 3 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 56-72 мм |
| Оптична конструкція | Porro |
| Лінзи | з повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated) |
| Покриття об’єктива | повне багатошарове (fmc) |
| Призми | BaK4 |
| Водостійкість | 100% водонепроникний корпус |
| Корпус | пластик, прогумований |
Опис Бінокль X-TREME XB-8X30CM (122493)
X-Treme XB-8X30CM – сучасний бінокль з оптикою високої якості та системою, що обертає, на основі призм Porro. Бінокль має збільшення в 8 крат при діаметрі лінзи об'єктива в 30 мм. Оптика бінокля робить чудову картинку завдяки кільком факторам. В основі оптичної частини лежать призми зі скла марки BAK4. У комплект поставки входить чохол з ременем, а також яскравий ремінь, що плаває. Якісна оптика, надійний корпус та вбудовані додаткові інструменти роблять цей бінокль професійним девайсом для вирішення військово-морських завдань та спостереження за цивільними цілями.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Бінокль X-TREME XB-8X30CM (122493)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Бінокль X-TREME XB-8X30CM (122493)
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 30 мм |
| Найменша відстань фокусування | 3 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 56-72 мм |
| Оптична конструкція | Porro |
| Лінзи | з повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated) |
| Покриття об’єктива | повне багатошарове (fmc) |
| Призми | BaK4 |
| Водостійкість | 100% водонепроникний корпус |
| Корпус | пластик, прогумований |
Опис Бінокль X-TREME XB-8X30CM (122493)
X-Treme XB-8X30CM – сучасний бінокль з оптикою високої якості та системою, що обертає, на основі призм Porro. Бінокль має збільшення в 8 крат при діаметрі лінзи об'єктива в 30 мм. Оптика бінокля робить чудову картинку завдяки кільком факторам. В основі оптичної частини лежать призми зі скла марки BAK4. У комплект поставки входить чохол з ременем, а також яскравий ремінь, що плаває. Якісна оптика, надійний корпус та вбудовані додаткові інструменти роблять цей бінокль професійним девайсом для вирішення військово-морських завдань та спостереження за цивільними цілями.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше