Бінокль Vector Optics Paragon 10x42 Roof (SCBO-04)
Характеристики Бінокль Vector Optics Paragon 10x42 Roof (SCBO-04)
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.1 мм |
| Фактор сутінків | 15.8 |
| Світлосила | 16 |
| Найменша відстань фокусування | 1.8 м |
| Поле зору на 1000 м | 110 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 57-72 мм |
| Оптична конструкція | Roof |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Vector Optics Paragon 10x42 Roof (SCBO-04)
Roof система з 5 груп по 7 покритих сріблом лінз з повним багатошаровим просвітленням і фазокоректуюче покриття піднімають якість зображення на новий рівень.
Компактний корпус з посиленого полікарбонату, система центрального фокусування.
Металева рукоятка фокусування і кільце диоптрійної корекції.
Характеристики Бінокль Vector Optics Paragon 10x42 Roof (SCBO-04)
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.1 мм |
| Фактор сутінків | 15.8 |
| Світлосила | 16 |
| Найменша відстань фокусування | 1.8 м |
| Поле зору на 1000 м | 110 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 57-72 мм |
| Оптична конструкція | Roof |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Vector Optics Paragon 10x42 Roof (SCBO-04)
Roof система з 5 груп по 7 покритих сріблом лінз з повним багатошаровим просвітленням і фазокоректуюче покриття піднімають якість зображення на новий рівень.
Компактний корпус з посиленого полікарбонату, система центрального фокусування.
Металева рукоятка фокусування і кільце диоптрійної корекції.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше