Характеристики Бінокль Konus Titanium OH 8x42 (2327)
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 5.25 мм |
| Фактор сутінків | 18.3 |
| Світлосила | 27.5 |
| Найменша відстань фокусування | 2.5 м |
| Поле зору на 1000 м | 122 м |
| Оптична конструкція | Roof |
| Призми | BaK4 |
| Вага | 450 г |
Опис Бінокль Konus Titanium OH 8x42 (2327)
Konus Titanium OH 8x42 — якісний бінокль з roof-призмами та відкритими петлями. Тепер серія Titanium доступна й в полегшеному варіанті. Цей тип конструкції дав змогу не тільки знизити вагу бінокля, але й підвищив зручність користування.
Бінокль має всі переваги, властиві якісним біноклям: призми виготовлені зі скла, марки BAK4, усі оптичні поверхні мають якісне просвітлювальне багатошарове покриття, корпус прогумований та зручно лежить у руці. Окуляри досить великого розміру — 18 мм у діаметрі та мають висувні наочники. Кришки на об'єктивах зроблені на петлях і ризик їх втратити стає мінімальним.
Є роз'єм для L-адаптера для кріплення на штатив. Постачається в зручному чохлі з можливістю носіння як на плечі, так і на поясі.
Доставка Бінокль Konus Titanium OH 8x42 (2327)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Бінокль Konus Titanium OH 8x42 (2327)
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 5.25 мм |
| Фактор сутінків | 18.3 |
| Світлосила | 27.5 |
| Найменша відстань фокусування | 2.5 м |
| Поле зору на 1000 м | 122 м |
| Оптична конструкція | Roof |
| Призми | BaK4 |
| Вага | 450 г |
Опис Бінокль Konus Titanium OH 8x42 (2327)
Konus Titanium OH 8x42 — якісний бінокль з roof-призмами та відкритими петлями. Тепер серія Titanium доступна й в полегшеному варіанті. Цей тип конструкції дав змогу не тільки знизити вагу бінокля, але й підвищив зручність користування.
Бінокль має всі переваги, властиві якісним біноклям: призми виготовлені зі скла, марки BAK4, усі оптичні поверхні мають якісне просвітлювальне багатошарове покриття, корпус прогумований та зручно лежить у руці. Окуляри досить великого розміру — 18 мм у діаметрі та мають висувні наочники. Кришки на об'єктивах зроблені на петлях і ризик їх втратити стає мінімальним.
Є роз'єм для L-адаптера для кріплення на штатив. Постачається в зручному чохлі з можливістю носіння як на плечі, так і на поясі.
Дізнатися детальніше