Характеристики Бінокль Konus Sporty 10x50 (2256)
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Фактор сутінків | 0 |
| Поле зору на 1000 м | 96 м |
| Оптична конструкція | Porro |
| Лінзи | з просвітлюючим покриттям (Coated) |
| Призми | BK7 |
| Корпус | прогумований |
| Вага | 770 г |
Опис Бінокль Konus Sporty 10x50 (2256)
Sporty — бінокль із фіксованою фокусною відстанню, ідеально підходить для спостереження за спортивними змаганнями або динамічними об'єктами. Вам не треба крутити фокусувальне кільце для отримання чіткої, яскравої картинки. Корпус має спеціальну, протиковзну, прогумовану поверхню. Для більшого комфорту, є можливість встановлення бінокля на штатив.
Особливості моделі
- Діаметр об'єктива: 50 мм
- Збільшення: 10х
- Фіксований фокус від 20 м до нескінченності
- Вихідна зіниця: 7 мм
- Поле зору: 96 м/1000 м
- Вага: 770 г
В комплекті чохол, ремінець і інструкція на 8 мовах.
Доставка Бінокль Konus Sporty 10x50 (2256)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Бінокль Konus Sporty 10x50 (2256)
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Фактор сутінків | 0 |
| Поле зору на 1000 м | 96 м |
| Оптична конструкція | Porro |
| Лінзи | з просвітлюючим покриттям (Coated) |
| Призми | BK7 |
| Корпус | прогумований |
| Вага | 770 г |
Опис Бінокль Konus Sporty 10x50 (2256)
Sporty — бінокль із фіксованою фокусною відстанню, ідеально підходить для спостереження за спортивними змаганнями або динамічними об'єктами. Вам не треба крутити фокусувальне кільце для отримання чіткої, яскравої картинки. Корпус має спеціальну, протиковзну, прогумовану поверхню. Для більшого комфорту, є можливість встановлення бінокля на штатив.
Особливості моделі
- Діаметр об'єктива: 50 мм
- Збільшення: 10х
- Фіксований фокус від 20 м до нескінченності
- Вихідна зіниця: 7 мм
- Поле зору: 96 м/1000 м
- Вага: 770 г
В комплекті чохол, ремінець і інструкція на 8 мовах.
Дізнатися детальніше