Характеристики Бінокль Konus Opera-45 3x25 (2057)
| Кратність наближення | 3x |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 6.5 мм |
| Фактор сутінків | 8.66 |
| Світлосила | 69.41 |
| Найменша відстань фокусування | 1.5 м |
| Поле зору на 1000 м | 127 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 56-72 мм |
| Оптична конструкція | Galileo |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Opera-45 3x25 (2057)
Opera-45 3x25 — це елегантний і компактний театральний бінокль від Konus, сконструйований для спостереження в приміщеннях.
Театральний бінокль стане у пригоді, якщо ви не встигли купити квитки на місця в першому ряду або любите спостерігати за виставою з балкона.
Konus Opera-45 3x25 постачається в комплекті з м'яким стильним чохлом.
Особливості:
- Металевий корпус
- Регулювання відстані між зіницями
- Стильний зовнішній вигляд
- Центральна точка фокусування
Доставка Бінокль Konus Opera-45 3x25 (2057)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Бінокль Konus Opera-45 3x25 (2057)
| Кратність наближення | 3x |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 6.5 мм |
| Фактор сутінків | 8.66 |
| Світлосила | 69.41 |
| Найменша відстань фокусування | 1.5 м |
| Поле зору на 1000 м | 127 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 56-72 мм |
| Оптична конструкція | Galileo |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Opera-45 3x25 (2057)
Opera-45 3x25 — це елегантний і компактний театральний бінокль від Konus, сконструйований для спостереження в приміщеннях.
Театральний бінокль стане у пригоді, якщо ви не встигли купити квитки на місця в першому ряду або любите спостерігати за виставою з балкона.
Konus Opera-45 3x25 постачається в комплекті з м'яким стильним чохлом.
Особливості:
- Металевий корпус
- Регулювання відстані між зіницями
- Стильний зовнішній вигляд
- Центральна точка фокусування
Дізнатися детальніше