Акція
кратність наближення - 8х, Діаметр об'єктива - 21 мм, Діаметр вихідної зіниці - 2.6 мм, Корпус - пластик, алюміній, 210 г, чорний
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 332 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Бінокль Konus Next-2 8x21 (2019)
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 21 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.6 мм |
| Фактор сутінків | 12.9 |
| Світлосила | 6.76 |
| Найменша відстань фокусування | 2 м |
| Поле зору на 1000 м | 124 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 40-74 мм |
| Оптична конструкція | Roof |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Next-2 8x21 (2019)
KONUS NEXT-2 8x21 – компактний бінокль, призначений для подорожей без нічого. Серія NEXT-2 має покращену оптичну частину бінокля, надійність корпусу та його механіку. Незважаючи на підвищення якості, цінова політика цієї моделі залишилася, як і раніше, в бюджетному сегменті.
Акція
кратність наближення - 8х, Діаметр об'єктива - 21 мм, Діаметр вихідної зіниці - 2.6 мм, Корпус - пластик, алюміній, 210 г, чорний
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 332 грн
+2 дні
Доставка Бінокль Konus Next-2 8x21 (2019)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Бінокль Konus Next-2 8x21 (2019)
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 21 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.6 мм |
| Фактор сутінків | 12.9 |
| Світлосила | 6.76 |
| Найменша відстань фокусування | 2 м |
| Поле зору на 1000 м | 124 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 40-74 мм |
| Оптична конструкція | Roof |
| Покриття об’єктива | багатошарове |
Опис Бінокль Konus Next-2 8x21 (2019)
KONUS NEXT-2 8x21 – компактний бінокль, призначений для подорожей без нічого. Серія NEXT-2 має покращену оптичну частину бінокля, надійність корпусу та його механіку. Незважаючи на підвищення якості, цінова політика цієї моделі залишилася, як і раніше, в бюджетному сегменті.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше