Акція
кратність наближення - 8х, Діаметр об'єктива - 21 мм, Діаметр вихідної зіниці - 2.6 мм, 150 г
продавець: ФОП (без ПДВ)
744 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Бінокль Konus Explo 8x21 (2023)
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 21 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.6 мм |
| Фактор сутінків | 12.96 |
| Світлосила | 6.76 |
| Найменша відстань фокусування | 5 м |
| Поле зору на 1000 м | 122 м |
| Оптична конструкція | Roof |
| Призми | BK7 |
| Вага | 150 г |
Опис Бінокль Konus Explo 8x21 (2023)
Високоякісний бінокль, має металевий корпус із гумовими протиковзними вставками. Компактні розміри дають змогу комфортно носити його з собою за потреби.
Бінокль є ідеальним практичним подарунком, до того ж постачається в подарунковій упаковці.
Особливості моделі
- Діаметр об'єктива: 21 мм
- Збільшення: 8х
- Центральне фокусування
- Поле зору на 1000 м: 126 м
- Діаметр об'єктива: 2,5 мм
- Вага: 150 г
Акція
кратність наближення - 8х, Діаметр об'єктива - 21 мм, Діаметр вихідної зіниці - 2.6 мм, 150 г
продавець: ФОП (без ПДВ)
744 грн
+2 дні
Доставка Бінокль Konus Explo 8x21 (2023)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Бінокль Konus Explo 8x21 (2023)
| Кратність наближення | 8х |
| Діаметр об'єктива | 21 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.6 мм |
| Фактор сутінків | 12.96 |
| Світлосила | 6.76 |
| Найменша відстань фокусування | 5 м |
| Поле зору на 1000 м | 122 м |
| Оптична конструкція | Roof |
| Призми | BK7 |
| Вага | 150 г |
Опис Бінокль Konus Explo 8x21 (2023)
Високоякісний бінокль, має металевий корпус із гумовими протиковзними вставками. Компактні розміри дають змогу комфортно носити його з собою за потреби.
Бінокль є ідеальним практичним подарунком, до того ж постачається в подарунковій упаковці.
Особливості моделі
- Діаметр об'єктива: 21 мм
- Збільшення: 8х
- Центральне фокусування
- Поле зору на 1000 м: 126 м
- Діаметр об'єктива: 2,5 мм
- Вага: 150 г
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше