Характеристики Біндер Fellowes Starlet 2+ A4 (f.B5227901)
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
| Крок перфорації | 14.28 мм |
| Спосіб перфорації | горизонтальна |
| Ширина перфорації | А4 |
| Максимальна товщина документа | 120 аркушів |
| Максимальний діаметр пружини | 16 мм |
| Розміри | 485 x 130 x 195 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Виробник | Fellowes |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Біндер Fellowes Starlet 2+ A4 (f.B5227901)
Біндер Fellowes Starlet 2+ A4 (f.B5227901) - являє собою доступний ультракомпактний палітурник на пластикову пружину. Призначений для використання в малому або домашньому офісі.
Основні характеристики:
• Кількість листів, що зшиваються: 120 шт
• Кількість аркушів, що пробиваються: 10 шт
• Діапазон діаметра пружини: 6-16 мм
Брошурувальник оснащений технологіями, які прискорять і спростять оправлення документів:
- Автоматичні стулки лотка для відходів: при переповненні лотка для відходів стулка лотка автоматично відкривається, що сигналізує про необхідність його спустошення
- Селектор формату: точне вирівнювання аркушів різних форматів по краю
- Селектор діаметра пружин і товщини документа: простий підбір пружини по товщині документа.
Характеристики Біндер Fellowes Starlet 2+ A4 (f.B5227901)
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
| Крок перфорації | 14.28 мм |
| Спосіб перфорації | горизонтальна |
| Ширина перфорації | А4 |
| Максимальна товщина документа | 120 аркушів |
| Максимальний діаметр пружини | 16 мм |
| Розміри | 485 x 130 x 195 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Виробник | Fellowes |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Біндер Fellowes Starlet 2+ A4 (f.B5227901)
Біндер Fellowes Starlet 2+ A4 (f.B5227901) - являє собою доступний ультракомпактний палітурник на пластикову пружину. Призначений для використання в малому або домашньому офісі.
Основні характеристики:
• Кількість листів, що зшиваються: 120 шт
• Кількість аркушів, що пробиваються: 10 шт
• Діапазон діаметра пружини: 6-16 мм
Брошурувальник оснащений технологіями, які прискорять і спростять оправлення документів:
- Автоматичні стулки лотка для відходів: при переповненні лотка для відходів стулка лотка автоматично відкривається, що сигналізує про необхідність його спустошення
- Селектор формату: точне вирівнювання аркушів різних форматів по краю
- Селектор діаметра пружин і товщини документа: простий підбір пружини по товщині документа.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше