Вид переплетіння - пластикова пружина, спосіб перфорації - ручна, максимальна товщина документа - 450 аркушів, максимальний діаметр пружини - 51 мм, 440 х 330 х 216 мм, 10 кг
Немає в наявності 8 406 грн
Характеристики Біндер Agent B-25-2 KN (1020370)
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
| Крок перфорації | 9 х 16 (21 отвір) |
| Спосіб перфорації | ручна |
| Ширина перфорації | А4 |
| Потужність одночасної пробивки | до 22 аркушів |
| Максимальна товщина документа | 450 аркушів |
| Максимальний діаметр пружини | 51 мм |
| Корпус | металевий |
| Розміри | 440 х 330 х 216 мм |
| Вага | 10 кг |
Опис Біндер Agent B-25-2 KN (1020370)
Модель для виконання середніх обсягів робіт з брошурування пластиковою пружиною. Підійде як для офісу, так і для копі-центру, вдале поєднання ціни та можливостей. Потужність перфорації до 22 аркушів. Товщина брошурування до 450 аркушів. Можливість використання всіх діаметрів пружин від 6 до 51 мм. Регулювання глибини перфорації (від 2,5 до 6,5 мм) дозволить уникнути розриву отворів в товстому переплеті та збереже естетичний вигляд в тонкій брошурі. Має функцію відключення всіх ножів, що дозволяє працювати з нестандартними форматами. Має дві незалежні ручки: для перфорації і для брошурування, що збільшує продуктивність. Металевий корпус. ТМ Agent - оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Вид переплетіння - пластикова пружина, спосіб перфорації - ручна, максимальна товщина документа - 450 аркушів, максимальний діаметр пружини - 51 мм, 440 х 330 х 216 мм, 10 кг
Немає в наявності 8 406 грн
Характеристики Біндер Agent B-25-2 KN (1020370)
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
| Крок перфорації | 9 х 16 (21 отвір) |
| Спосіб перфорації | ручна |
| Ширина перфорації | А4 |
| Потужність одночасної пробивки | до 22 аркушів |
| Максимальна товщина документа | 450 аркушів |
| Максимальний діаметр пружини | 51 мм |
| Корпус | металевий |
| Розміри | 440 х 330 х 216 мм |
| Вага | 10 кг |
Опис Біндер Agent B-25-2 KN (1020370)
Модель для виконання середніх обсягів робіт з брошурування пластиковою пружиною. Підійде як для офісу, так і для копі-центру, вдале поєднання ціни та можливостей. Потужність перфорації до 22 аркушів. Товщина брошурування до 450 аркушів. Можливість використання всіх діаметрів пружин від 6 до 51 мм. Регулювання глибини перфорації (від 2,5 до 6,5 мм) дозволить уникнути розриву отворів в товстому переплеті та збереже естетичний вигляд в тонкій брошурі. Має функцію відключення всіх ножів, що дозволяє працювати з нестандартними форматами. Має дві незалежні ручки: для перфорації і для брошурування, що збільшує продуктивність. Металевий корпус. ТМ Agent - оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше