Вид переплетіння - пластикова пружина, спосіб перфорації - ручна, максимальна товщина документа - 450 аркушів, 430 х 400 х 250 мм, 13.6 кг
Немає в наявності 11 416 грн
Характеристики Біндер Agent B-25-2 (1020316)
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
| Спосіб перфорації | ручна |
| Форма отворів | квадратна |
| Потужність одночасної пробивки | до 25 аркушів |
| Максимальна товщина документа | 450 аркушів |
| Можливість відключення ножів | так |
| Корпус | металевий |
| Розміри | 430 х 400 х 250 мм |
| Вага | 13.6 кг |
| Виробник | Agent |
Опис Біндер Agent B-25-2 (1020316)
Біндер Agent B-25-2 (1020316) являє собою надійний ручний біндер для використання у великих офісах або в поліграфічних майстернях. Біндер має міцний металевий корпус. Регулювання розкриття пружини корисне при виконанні великих тиражів стандартних плетінь. Регулювання глибини перфорації буде незамінним помічником при виконанні великих тиражів брошур з товщиною стопи більше 300 аркушів. Всі ножі, що забираються, допоможуть зробити будь-яке переплетіння нестандартного формату професійно виконаним.
Вид переплетіння - пластикова пружина, спосіб перфорації - ручна, максимальна товщина документа - 450 аркушів, 430 х 400 х 250 мм, 13.6 кг
Немає в наявності 11 416 грн
Характеристики Біндер Agent B-25-2 (1020316)
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
| Спосіб перфорації | ручна |
| Форма отворів | квадратна |
| Потужність одночасної пробивки | до 25 аркушів |
| Максимальна товщина документа | 450 аркушів |
| Можливість відключення ножів | так |
| Корпус | металевий |
| Розміри | 430 х 400 х 250 мм |
| Вага | 13.6 кг |
| Виробник | Agent |
Опис Біндер Agent B-25-2 (1020316)
Біндер Agent B-25-2 (1020316) являє собою надійний ручний біндер для використання у великих офісах або в поліграфічних майстернях. Біндер має міцний металевий корпус. Регулювання розкриття пружини корисне при виконанні великих тиражів стандартних плетінь. Регулювання глибини перфорації буде незамінним помічником при виконанні великих тиражів брошур з товщиною стопи більше 300 аркушів. Всі ножі, що забираються, допоможуть зробити будь-яке переплетіння нестандартного формату професійно виконаним.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше