Характеристики Біндер Agent B-22-2 KN (1020368)
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
| Спосіб перфорації | ручна |
| Потужність одночасної пробивки | до 22 аркушів |
| Максимальна товщина документа | 450 аркушів |
| Максимальний діаметр пружини | 51 мм |
| Можливість відключення ножів | так |
| Розміри | 400 x 320 x 200 мм |
| Вага | 10.8 кг |
| Виробник | Agent |
| Штрихкод | 6925942021125 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Біндер Agent B-22-2 KN (1020368)
Модель для виконання середніх обсягів робіт з брошурування пластиковою пружиною. Підійде як для офісу, так і для копі-центру, вдале поєднання ціни та можливостей. Потужність перфорації до 22 аркушів. Товщина брошурування до 450 аркушів. Можливість використання всіх діаметрів пружин від 6 до 51 мм. Регулювання глибини перфорації (від 2,5 до 6,5 мм) дозволить уникнути розриву отворів в товстому переплеті та збереже естетичний вигляд в тонкій брошурі. Має функцію відключення всіх ножів, що дозволяє працювати з нестандартними форматами. Має дві незалежні ручки: для перфорації і для брошурування, що збільшує продуктивність. Металевий корпус. ТМ Agent - оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Характеристики Біндер Agent B-22-2 KN (1020368)
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
| Спосіб перфорації | ручна |
| Потужність одночасної пробивки | до 22 аркушів |
| Максимальна товщина документа | 450 аркушів |
| Максимальний діаметр пружини | 51 мм |
| Можливість відключення ножів | так |
| Розміри | 400 x 320 x 200 мм |
| Вага | 10.8 кг |
| Виробник | Agent |
| Штрихкод | 6925942021125 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Біндер Agent B-22-2 KN (1020368)
Модель для виконання середніх обсягів робіт з брошурування пластиковою пружиною. Підійде як для офісу, так і для копі-центру, вдале поєднання ціни та можливостей. Потужність перфорації до 22 аркушів. Товщина брошурування до 450 аркушів. Можливість використання всіх діаметрів пружин від 6 до 51 мм. Регулювання глибини перфорації (від 2,5 до 6,5 мм) дозволить уникнути розриву отворів в товстому переплеті та збереже естетичний вигляд в тонкій брошурі. Має функцію відключення всіх ножів, що дозволяє працювати з нестандартними форматами. Має дві незалежні ручки: для перфорації і для брошурування, що збільшує продуктивність. Металевий корпус. ТМ Agent - оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше