Характеристики Біндер Agent B-18 KN (1020362)
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
| Спосіб перфорації | ручна |
| Форма отворів | прямокутна |
| Ширина перфорації | А4 |
| Потужність одночасної пробивки | до 18 аркушів |
| Максимальна товщина документа | 450 аркушів |
| Максимальний діаметр пружини | 51 мм |
| Можливість відключення ножів | так |
| Корпус | металевий |
| Розміри | 380 х 270 х 180 мм |
Опис Біндер Agent B-18 KN (1020362)
Офісна модель для виконання середніх обсягів робіт з брошурування.
Легкий, компактний, малобюджетний та простий у використанні біндер.
Потужність перфорації до 18 аркушів.
Товщина брошурування до 450 аркушів.
Можливість використання всіх діаметрів пружин від 6 до 51 мм.
Регулювання глибини перфорації (від 2,5 до 6,5 мм) дозволить уникнути розриву отворів в товстому переплеті та збереже естетичний вигляд в тонкій брошурі.
Має функцію відключення всіх ножів, що дозволяє працювати з нестандартними форматами.
Металевий корпус.
Характеристики Біндер Agent B-18 KN (1020362)
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
| Спосіб перфорації | ручна |
| Форма отворів | прямокутна |
| Ширина перфорації | А4 |
| Потужність одночасної пробивки | до 18 аркушів |
| Максимальна товщина документа | 450 аркушів |
| Максимальний діаметр пружини | 51 мм |
| Можливість відключення ножів | так |
| Корпус | металевий |
| Розміри | 380 х 270 х 180 мм |
Опис Біндер Agent B-18 KN (1020362)
Офісна модель для виконання середніх обсягів робіт з брошурування.
Легкий, компактний, малобюджетний та простий у використанні біндер.
Потужність перфорації до 18 аркушів.
Товщина брошурування до 450 аркушів.
Можливість використання всіх діаметрів пружин від 6 до 51 мм.
Регулювання глибини перфорації (від 2,5 до 6,5 мм) дозволить уникнути розриву отворів в товстому переплеті та збереже естетичний вигляд в тонкій брошурі.
Має функцію відключення всіх ножів, що дозволяє працювати з нестандартними форматами.
Металевий корпус.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше