Вид переплетіння - пластикова пружина, спосіб перфорації - горизонтальна, максимальна товщина документа - 425 аркушів, 440 х 340 х 200 мм, 5.4 кг
Немає в наявності 1 813 грн
Характеристики Біндер 2E B-425 (2E-B-425)
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
| Спосіб перфорації | горизонтальна |
| Форма отворів | прямокутна |
| Потужність одночасної пробивки | до 15 листов |
| Максимальна товщина документа | 425 аркушів |
| Розміри | 440 х 340 х 200 мм |
| Вага | 5.4 кг |
| Виробник | 2E |
| Штрихкод | 6921734938725 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Біндер 2E B-425 (2E-B-425)
Вид переплетіння - пластикова пружина, спосіб перфорації - горизонтальна, максимальна товщина документа - 425 аркушів, 440 х 340 х 200 мм, 5.4 кг
Немає в наявності 1 813 грн
Характеристики Біндер 2E B-425 (2E-B-425)
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
| Спосіб перфорації | горизонтальна |
| Форма отворів | прямокутна |
| Потужність одночасної пробивки | до 15 листов |
| Максимальна товщина документа | 425 аркушів |
| Розміри | 440 х 340 х 200 мм |
| Вага | 5.4 кг |
| Виробник | 2E |
| Штрихкод | 6921734938725 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Біндер 2E B-425 (2E-B-425)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше