Вид переплетіння - пластикова пружина, спосіб перфорації - горизонтальна, максимальна товщина документа - 350 аркушів, 420 х 300 х 190 мм, 4.2 кг
Немає в наявності 2 208 грн
Характеристики Біндер 2E B-350P (2E-B-350P)
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
| Спосіб перфорації | горизонтальна |
| Форма отворів | прямокутна |
| Потужність одночасної пробивки | до 12 аркушів |
| Максимальна товщина документа | 350 аркушів |
| Корпус | пластиковий |
| Розміри | 420 х 300 х 190 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Виробник | 2E |
| Штрихкод | 6921734938718 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Біндер 2E B-350P (2E-B-350P)
Вид переплетіння - пластикова пружина, спосіб перфорації - горизонтальна, максимальна товщина документа - 350 аркушів, 420 х 300 х 190 мм, 4.2 кг
Немає в наявності 2 208 грн
Характеристики Біндер 2E B-350P (2E-B-350P)
| Вид переплетіння | пластикова пружина |
| Спосіб перфорації | горизонтальна |
| Форма отворів | прямокутна |
| Потужність одночасної пробивки | до 12 аркушів |
| Максимальна товщина документа | 350 аркушів |
| Корпус | пластиковий |
| Розміри | 420 х 300 х 190 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Виробник | 2E |
| Штрихкод | 6921734938718 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Біндер 2E B-350P (2E-B-350P)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше