Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Бекплейн Chieftec 3x5.25"/4x3.5" Hot-Swap (SST-3141SAS)
| Інтерфейс накопичувачів | SATA, SAS |
| Інтерфейс підключення | SATA |
| Форм-фактор | 4 x 3.5" |
| Рівні RAID | не має |
| Живлення | 2 х Molex |
| Охолодження | 1 х 80 мм |
| Особливості | поддержка SSD |
| Розміри | 223.5 x 147 x 127 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Виробник | Chieftec |
Опис Бекплейн Chieftec 3x5.25"/4x3.5" Hot-Swap (SST-3141SAS)
SAS/SATA бекплейн SST-3141SAS, також як і його знімні відсіки, був ексклюзивно розроблений та виготовлений із сталі SECC і спеціально призначений для охолодження жорстких дисків/твердотільних накопичувачів. Бекплейн сумісний з функцією Plug&Play і підтримує гарячу заміну дисків. Завдяки 80-міліметровому вентилятору навіть найшвидші жорсткі диски/твердотільні накопичувачі залишаються холодними. Робочий стан кожного HDD/SSD, а також потужність та активність вентиляторів показані світлодіодною індикацією на передній панелі бекплейну.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Бекплейн Chieftec 3x5.25"/4x3.5" Hot-Swap (SST-3141SAS)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Бекплейн Chieftec 3x5.25"/4x3.5" Hot-Swap (SST-3141SAS)
| Інтерфейс накопичувачів | SATA, SAS |
| Інтерфейс підключення | SATA |
| Форм-фактор | 4 x 3.5" |
| Рівні RAID | не має |
| Живлення | 2 х Molex |
| Охолодження | 1 х 80 мм |
| Особливості | поддержка SSD |
| Розміри | 223.5 x 147 x 127 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Виробник | Chieftec |
Опис Бекплейн Chieftec 3x5.25"/4x3.5" Hot-Swap (SST-3141SAS)
SAS/SATA бекплейн SST-3141SAS, також як і його знімні відсіки, був ексклюзивно розроблений та виготовлений із сталі SECC і спеціально призначений для охолодження жорстких дисків/твердотільних накопичувачів. Бекплейн сумісний з функцією Plug&Play і підтримує гарячу заміну дисків. Завдяки 80-міліметровому вентилятору навіть найшвидші жорсткі диски/твердотільні накопичувачі залишаються холодними. Робочий стан кожного HDD/SSD, а також потужність та активність вентиляторів показані світлодіодною індикацією на передній панелі бекплейну.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше