Бекплейн Chieftec 3x5.25"/4x3.5" Hot-Swap Aluminium (CBP-3141SAS)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Бекплейн Chieftec 3x5.25"/4x3.5" Hot-Swap Aluminium (CBP-3141SAS)
| Інтерфейс накопичувачів | SATA, SAS |
| Інтерфейс підключення | SATA |
| Форм-фактор | 3 x 5.25", 4 x 2.5", 4 x 3.5" |
| Рівні RAID | не має |
| Живлення | 2 x SATA |
| Охолодження | 1 х 80 мм |
| Розміри | 202 x 146 x 126 мм |
| Вага | 1.79 кг |
| Виробник | Chieftec |
| Штрихкод | 4710713230262 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Бекплейн Chieftec 3x5.25"/4x3.5" Hot-Swap Aluminium (CBP-3141SAS)
Завдяки запатентованій антивібраційне корпусу, бекплейн CBP-3141SAS відповідає встановленим стандартам.
Корпус CBP-3141SAS виготовлений з високоякісного алюмінію і вимагає всього три 5.25" дюйма та надає місця для чотирьох 3,5", або 2,5" HDD або SSD.
Бекплейн підтримує SATA I / II / III та SAS I / II.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Бекплейн Chieftec 3x5.25"/4x3.5" Hot-Swap Aluminium (CBP-3141SAS)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Бекплейн Chieftec 3x5.25"/4x3.5" Hot-Swap Aluminium (CBP-3141SAS)
| Інтерфейс накопичувачів | SATA, SAS |
| Інтерфейс підключення | SATA |
| Форм-фактор | 3 x 5.25", 4 x 2.5", 4 x 3.5" |
| Рівні RAID | не має |
| Живлення | 2 x SATA |
| Охолодження | 1 х 80 мм |
| Розміри | 202 x 146 x 126 мм |
| Вага | 1.79 кг |
| Виробник | Chieftec |
| Штрихкод | 4710713230262 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Бекплейн Chieftec 3x5.25"/4x3.5" Hot-Swap Aluminium (CBP-3141SAS)
Завдяки запатентованій антивібраційне корпусу, бекплейн CBP-3141SAS відповідає встановленим стандартам.
Корпус CBP-3141SAS виготовлений з високоякісного алюмінію і вимагає всього три 5.25" дюйма та надає місця для чотирьох 3,5", або 2,5" HDD або SSD.
Бекплейн підтримує SATA I / II / III та SAS I / II.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше