Батарея універсальна PowerPlant PB-LA9207 2600mAh 1*USB/1A (PPLA9207)
Характеристики Батарея універсальна PowerPlant PB-LA9207 2600mAh 1*USB/1A (PPLA9207)
| Ємність | 2600 mAh |
| Призначення | для планшета, для плеєра, для смарт-годинників, для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB |
| Вхідний струм | 1 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вихідний струм | 1 A |
| Розмір | 93 х 29 х 21 мм |
Опис Батарея універсальна PowerPlant PB-LA9207 2600mAh 1*USB/1A (PPLA9207)
Батарея універсальна PowerPlant PB-LA9207 2600mAh 1*USB/1A (PPLA9207) - це сучасне, легке, практичне і дуже розумне джерело енергії, гідне стати вашим незамінним аксесуаром на кожен день. Цей портативний мобільний пристрій в силах істотно подовжити час автономної експлуатації вашої цифрової техніки. Завдяки сучасним технологіям і кваліфікованому підходу розробників компанії PowerPlant, пристрій має масу переваг серед аналогів. Акумулятор включає в себе батарею великої ємності, має багаторівневу систему захисту від перегріву і короткого замикання електромережі. Має функцію енергозбереження в режимі очікування, а світлодіодний індикатор дозволяє тримати на контролі рівень заряду пристрою.
Характеристики Батарея універсальна PowerPlant PB-LA9207 2600mAh 1*USB/1A (PPLA9207)
| Ємність | 2600 mAh |
| Призначення | для планшета, для плеєра, для смарт-годинників, для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB |
| Вхідний струм | 1 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вихідний струм | 1 A |
| Розмір | 93 х 29 х 21 мм |
Опис Батарея універсальна PowerPlant PB-LA9207 2600mAh 1*USB/1A (PPLA9207)
Батарея універсальна PowerPlant PB-LA9207 2600mAh 1*USB/1A (PPLA9207) - це сучасне, легке, практичне і дуже розумне джерело енергії, гідне стати вашим незамінним аксесуаром на кожен день. Цей портативний мобільний пристрій в силах істотно подовжити час автономної експлуатації вашої цифрової техніки. Завдяки сучасним технологіям і кваліфікованому підходу розробників компанії PowerPlant, пристрій має масу переваг серед аналогів. Акумулятор включає в себе батарею великої ємності, має багаторівневу систему захисту від перегріву і короткого замикання електромережі. Має функцію енергозбереження в режимі очікування, а світлодіодний індикатор дозволяє тримати на контролі рівень заряду пристрою.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організаціїБренди в категорії Повербанки
- PowerPlant
- 7GO
- Acefast
- ACL
- Anker
- Apple
- Aspiring
- Atria
- AURA
- AWEI
- Baseus
- Belkin
- BOROFONE
- Canyon
- Choetech
- ColorWay
- CUKTECH
- Dudao
- EcoFlow
- EMOS
- Energizer
- Esperanza
- Essager
- Extradigital
- FULLTECH
- GEAR
- Gelius
- Hama
- HOCO
- Intenso
- iSDT
- JOYROOM
- Linkage
- PLATINET
- Promate
- Remax
- RivaCase
- Sandberg
- SBS
- Sigma
- Silicon Power
- SWISSTEN
- TheGeneral
- Trust
- Ugreen
- UmeTravel
- Usams
- VEGER
- Vention
- Vinga
- Voltero
- Wozinsky
- Xiaomi
- XO