Батарея універсальна Intenso PM5200 5200mAh, USB-A(5V/1.5A) (7323521)
код: U0642529
Ємність - 5200 mAh, електрохімічна система - Li-ion, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, розмір - 43.5 x 95.7 x 25 мм, вага - 136 г, Колір - сріблястий
Знятий з виробництва
Вибір ITBOX
код: U0747346 сьогодні
код: U0744868 сьогодні
Вибір ITBOX
Характеристики Батарея універсальна Intenso PM5200 5200mAh, USB-A(5V/1.5A) (7323521)
| Ємність | 5200 mAh |
| Призначення | для планшета, для плеєра, для смарт-годинників, для телефона |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB |
| Розмір | 43.5 x 95.7 x 25 мм |
| Вага | 136 г |
| Колір | сріблястий |
| Виробник | Intenso |
Опис Батарея універсальна Intenso PM5200 5200mAh, USB-A(5V/1.5A) (7323521)
Ємність - 5200 mAh, електрохімічна система - Li-ion, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, розмір - 43.5 x 95.7 x 25 мм, вага - 136 г, Колір - сріблястий
Знятий з виробництва
Вибір ITBOX
код: U0747346 сьогодні
код: U0744868 сьогодні
Вибір ITBOX
Характеристики Батарея універсальна Intenso PM5200 5200mAh, USB-A(5V/1.5A) (7323521)
| Ємність | 5200 mAh |
| Призначення | для планшета, для плеєра, для смарт-годинників, для телефона |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB |
| Розмір | 43.5 x 95.7 x 25 мм |
| Вага | 136 г |
| Колір | сріблястий |
| Виробник | Intenso |
Опис Батарея універсальна Intenso PM5200 5200mAh, USB-A(5V/1.5A) (7323521)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організаціїБренди в категорії Повербанки
- Intenso
- 7GO
- Acefast
- ACL
- Anker
- Apple
- Aspiring
- Atria
- AURA
- AWEI
- Baseus
- Belkin
- BOROFONE
- Canyon
- Choetech
- ColorWay
- CUKTECH
- Dudao
- EcoFlow
- EMOS
- Energizer
- Esperanza
- Essager
- Extradigital
- FULLTECH
- GEAR
- Gelius
- Hama
- HOCO
- iSDT
- JOYROOM
- Linkage
- PLATINET
- PowerPlant
- Promate
- Remax
- RivaCase
- Sandberg
- SBS
- Sigma
- Silicon Power
- SWISSTEN
- TheGeneral
- Trust
- Ugreen
- UmeTravel
- Usams
- VEGER
- Vention
- Vinga
- Voltero
- Wozinsky
- Xiaomi
- XO
Відгуки та питання покупців Батарея універсальна Intenso PM5200 5200mAh, USB-A(5V/1.5A) (7323521)