Ємність - 5200 mAh, електрохімічна система - Li-ion, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - 2 х USB, вихідний струм - 1 A, 2.1 A, матеріал корпусу - пластик
Знятий з виробництва
код: U1141468 сьогодні
код: U1141474 сьогодні
код: U1127154 сьогодні
Топ продажів
код: U1136693 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Батарея універсальна Defender ExtraLife 5200 (83603)
| Ємність | 5200 mAh |
| Призначення | для планшета, для плеєра, для смарт-годинників, для телефона |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB |
| Вихідний струм | 1 A, 2.1 A |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, ліхтар |
| Кількість перезарядок | 500 разів |
| Матеріал корпусу | пластик |
Опис Батарея універсальна Defender ExtraLife 5200 (83603)
Батарея універсальна Defender ExtraLife 5200 (83603)
Універсальний зовнішній акумулятор Defender Extralife 5200 проста у використанні і компактний, що дозволяє завжди мати його під рукою. ExtraLife 5200 сумісний з більшістю мобільних пристроїв, включаючи iPhone, iPad, HTC, Samsung, Nokia і інших телефонів, плеєрів, камер.
2 USB порту дозволять заряджати 2 пристрої одночасно.
Універсальний зовнішній акумулятор Defender Extralife 5200 проста у використанні і компактний, що дозволяє завжди мати його під рукою. ExtraLife 5200 сумісний з більшістю мобільних пристроїв, включаючи iPhone, iPad, HTC, Samsung, Nokia і інших телефонів, плеєрів, камер.
2 USB порту дозволять заряджати 2 пристрої одночасно.
Ємність - 5200 mAh, електрохімічна система - Li-ion, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - 2 х USB, вихідний струм - 1 A, 2.1 A, матеріал корпусу - пластик
Знятий з виробництва
код: U1141468 сьогодні
код: U1141474 сьогодні
код: U1127154 сьогодні
Топ продажів
код: U1136693 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Батарея універсальна Defender ExtraLife 5200 (83603)
| Ємність | 5200 mAh |
| Призначення | для планшета, для плеєра, для смарт-годинників, для телефона |
| Електрохімічна система | Li-ion |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB |
| Вихідний струм | 1 A, 2.1 A |
| Особливості | індикатор залишкового заряду, ліхтар |
| Кількість перезарядок | 500 разів |
| Матеріал корпусу | пластик |
Опис Батарея універсальна Defender ExtraLife 5200 (83603)
Батарея універсальна Defender ExtraLife 5200 (83603)
Універсальний зовнішній акумулятор Defender Extralife 5200 проста у використанні і компактний, що дозволяє завжди мати його під рукою. ExtraLife 5200 сумісний з більшістю мобільних пристроїв, включаючи iPhone, iPad, HTC, Samsung, Nokia і інших телефонів, плеєрів, камер.
2 USB порту дозволять заряджати 2 пристрої одночасно.
Універсальний зовнішній акумулятор Defender Extralife 5200 проста у використанні і компактний, що дозволяє завжди мати його під рукою. ExtraLife 5200 сумісний з більшістю мобільних пристроїв, включаючи iPhone, iPad, HTC, Samsung, Nokia і інших телефонів, плеєрів, камер.
2 USB порту дозволять заряджати 2 пристрої одночасно.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організаціїБренди в категорії Повербанки
- 7GO
- Acefast
- ACL
- Anker
- Apple
- Aspiring
- Atria
- AURA
- AWEI
- Baseus
- Belkin
- BOROFONE
- Canyon
- Choetech
- ColorWay
- CUKTECH
- Dudao
- EcoFlow
- EMOS
- Energizer
- Esperanza
- Essager
- Extradigital
- FULLTECH
- GEAR
- Gelius
- Hama
- HOCO
- Intenso
- iSDT
- JOYROOM
- Linkage
- PLATINET
- PowerPlant
- Promate
- Remax
- RivaCase
- Sandberg
- SBS
- Sigma
- Silicon Power
- SWISSTEN
- TheGeneral
- Trust
- Ugreen
- UmeTravel
- Usams
- VEGER
- Vention
- Vinga
- Voltero
- Wozinsky
- Xiaomi
- XO