Батарея універсальна Vinga 50000 mAh 22.5W Display Black (VPBB5022)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Батарея універсальна Vinga 50000 mAh 22.5W Display Black (VPBB5022)
| Ємність | 50000 mAh |
| Призначення | для планшета, для плеєра, для роутера, для смарт-годинників, для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB, USB Type C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 3 х USB, microUSB, USB Type-C |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Вхідний струм | 1.5 А, 2 А, 2.4 A |
| Вхідна напруга | 12 V, 9 V, 5 V |
| Вихідний струм | 1.5 A, 1.67 A, 2 A, 2.22 A, 3 A, 4.5 A, 5 A |
Опис Батарея універсальна Vinga 50000 mAh 22.5W Display Black (VPBB5022)





Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Батарея універсальна Vinga 50000 mAh 22.5W Display Black (VPBB5022)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Батарея універсальна Vinga 50000 mAh 22.5W Display Black (VPBB5022)
| Ємність | 50000 mAh |
| Призначення | для планшета, для плеєра, для роутера, для смарт-годинників, для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Джерело заряду батареї | USB, USB Type C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB, USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 3 х USB, microUSB, USB Type-C |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Вхідний струм | 1.5 А, 2 А, 2.4 A |
| Вхідна напруга | 12 V, 9 V, 5 V |
| Вихідний струм | 1.5 A, 1.67 A, 2 A, 2.22 A, 3 A, 4.5 A, 5 A |
Опис Батарея універсальна Vinga 50000 mAh 22.5W Display Black (VPBB5022)





Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеАналоги Батарея універсальна Vinga 50000 mAh 22.5W Display Black (VPBB5022)
Бренди в категорії Повербанки
- Vinga
- 7GO
- Acefast
- ACL
- Anker
- Apple
- Armorstandart
- Aspiring
- Atria
- AURA
- AWEI
- Baseus
- Belkin
- BOROFONE
- Canyon
- Choetech
- ColorWay
- CUKTECH
- Dudao
- EcoFlow
- EMOS
- Energizer
- Esperanza
- Essager
- Extradigital
- GEAR
- Gelius
- Hama
- HOCO
- Intenso
- iSDT
- JOYROOM
- Linkage
- MIF
- PLATINET
- PowerPlant
- Promate
- Remax
- RivaCase
- Sandberg
- SBS
- Sigma
- Silicon Power
- SWISSTEN
- TheGeneral
- Trust
- Ugreen
- UmeTravel
- VEGER
- Vention
- Voltero
- Wozinsky
- Xiaomi
- XO
Відгуки та питання покупців Батарея універсальна Vinga 50000 mAh 22.5W Display Black (VPBB5022)