Автокрісло Kinderkraft i-Boost 2 бустер Black (KCIBOO02BLK0000) (5902533929153)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Автокрісло Kinderkraft i-Boost 2 бустер Black (KCIBOO02BLK0000) (5902533929153)
| Тип | бустер |
| Вікова група | 2-3 (15-36 кг) |
| Власні ремені безпеки | без ременів |
| Варіант установки | по ходу руху |
| Підтримка системи кріплення Isofix | автомобільні ремені безпеки |
| Матеріал | текстиль |
| Розміри | 40 х 39 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Kinderkraft |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Автокрісло Kinderkraft i-Boost 2 бустер Black (KCIBOO02BLK0000) (5902533929153)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Автокрісло Kinderkraft i-Boost 2 бустер Black (KCIBOO02BLK0000) (5902533929153)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Автокрісло Kinderkraft i-Boost 2 бустер Black (KCIBOO02BLK0000) (5902533929153)
| Тип | бустер |
| Вікова група | 2-3 (15-36 кг) |
| Власні ремені безпеки | без ременів |
| Варіант установки | по ходу руху |
| Підтримка системи кріплення Isofix | автомобільні ремені безпеки |
| Матеріал | текстиль |
| Розміри | 40 х 39 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Kinderkraft |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Автокрісло Kinderkraft i-Boost 2 бустер Black (KCIBOO02BLK0000) (5902533929153)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше