Автокрісло Britax-Romer Discovery Plus Space Black (2000036848)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Автокрісло Britax-Romer Discovery Plus Space Black (2000036848)
| Тип | автокрісло + бустер |
| Вікова група | 2-3 (15-36 кг) |
| Варіант установки | по ходу руху |
| Власні ремені безпеки | 3-точкові |
| Підтримка системи кріплення Isofix | Isofix |
| Матеріал | текстиль |
| Розміри | 63 х 44 х 42 см |
| Вага | 5,9 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Britax-Romer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Автокрісло Britax-Romer Discovery Plus Space Black (2000036848)

Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Автокрісло Britax-Romer Discovery Plus Space Black (2000036848)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Автокрісло Britax-Romer Discovery Plus Space Black (2000036848)
| Тип | автокрісло + бустер |
| Вікова група | 2-3 (15-36 кг) |
| Варіант установки | по ходу руху |
| Власні ремені безпеки | 3-точкові |
| Підтримка системи кріплення Isofix | Isofix |
| Матеріал | текстиль |
| Розміри | 63 х 44 х 42 см |
| Вага | 5,9 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Britax-Romer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Автокрісло Britax-Romer Discovery Plus Space Black (2000036848)

Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше